Blog Eugeni Bujak

0

Miło mi poinformować, że od dziś będę prowadzić dla Was blog o moim kolarskim życiu. Będę w miarę często tu się pojawiać, żeby Wam przekazać co porabiam, gdzie przebywam i startuje.

Z początkiem roku przedłużyłam kontrakt z BTC City Ljubljana. Team dla mnie jest wspaniały, ludzie, z którymi współpracuje są wyjątkowi. Nie jest to może team z Top 10 ale spełnia moje oczekiwania, a kto wie czy tą właśnie drogą, którą podążamy nie staniemy się jednym z najlepszych teamów na świecie!

eugenie_bujak2

Kilka dni temu wróciłyśmy z Teneryfy. Wykonałyśmy kawał dobrej roboty przed zbliżającymi się torowymi Mistrzostwami Świata. Teraz jesteśmy na naszym pruszkowskim torze a już 15 lutego wylatujemy do Paryża. Duże wyzwania nas czekają w drużynie. Chcemy przerwać złą passe nie udanych startów i wrócić przynajmniej na swój poziom z ubiegłego roku. Co jeszcze wystartuje nie wiem. Nie zostało to jeszcze powiedziane przez trenera.

W sprawach jeszcze sportowych przedłużyłam współprace z firmą Rudy Project. Kaski i okulary, które po prostu uwielbiam! Polecam!

Po Mistrzostwach Świata jadę do Ljubljany na prezentacje mojej grupy, która odbędzie się 24lutego. Relacje z tego wydarzenia również Wam przekaże.

Sezon szosowy rozpocznę w marcu. Dużo czasu spędzę też w Ljubljanie.

Dziś króciutko o tym jakie są moje najbliższe plany. Postaram się jak najwięcej Wam przekazywać abyście mogli być na bieżąco w moich działaniach. Mam też nadzieje, że moja kolarska kariera Was zaciekawi i z chęcią będziecie tu zaglądać:) Pozdrawiam serdecznie !!!