Blog sióstr Sala

1

Z dniem dzisiejszym zaczniemy pisać bloga dla Was. Abyście wiedzieli, co porabiamy w świecie kolarskim. Wielkie podziękowania dla kolarsko.com za umożliwienie nam tego.

foto. Damian Pytlak
foto. Damian Pytlak

Sezon zimowy przepracowałyśmy na siłowni, było dla nas to coś nowego. Ćwiczenia te były ogólnorozwojowe. Umożliwiła nam to uczelnia AGH w Krakowie.

W styczniu zakupiłyśmy rowery Trek Superfly 7 na kołach 29 cali w salonie „Fabryka Rowerów ” w Częstochowie. Wielkie podziękowania należą się dla chłopaków, którzy tam pracują. Wciąż oswajamy się z geometria naszych rowerów, bo jest całkiem inna niż w rowerach firmy Kross.

Trenujemy w Lasku Wolskim i okolicach Krakowa. Tereny te umożliwiają nam zarówno trasy górzyste z ciężkimi podjazdami, a także płaskie momenty. Kraków nie sprzyja nam pod względem zdrowia, gdyż często chorowałyśmy, co przeszkadzało nam w systematycznych treningach. Mamy jednak nadzieję , że 3 tygodnie, które teraz pracujemy pozwolą nam osiągnąć jak najlepsze miejsca! Zaczynamy zawody w Skandia Maraton Lang Team! Pierwszy etap, to Warszawa. Napewno nie zabraknie nam sił do walki. Trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam powodzenia 🙂

foto. Damian Pytlak
foto. Damian Pytlak

Marysia oraz Weronika Sala