„DZIEWCZYNY NA ROWERY” 2014

0

 AKCJA „DZIEWCZYNY NA ROWERY” 2014

 To ogólnopolskie pozytywne poruszenie, zachęcenie kobiet do sportu, do jazdy na rowerze, tak po prostu, spontanicznie. Wiosna za oknem, lato przed nami – a sport to zdrowie i pozytywna zajawka. Kto lepiej jeśli nie same kobiety, zachęcą inne kobiety do roweru! A my zachęcamy już dziś, i robimy więc ogólnopolskie poruszenie, na wesoło, miło, spontanicznie. Niech się wieść niesie, szeroko, zachęcajmy wszystkie dziewczyny, DZIEWCZYNY NA ROWERY! Poza promocją zdrowego trybu życia, sportu, roweru, to także pochwała kobiecości, promocja kobiety aktywnej!

Na zdjęciach przedstawiać będziemy kobiety codzienne, zwykłe niezwykłe, znane nie znane, kobiety aktywne, kobiety czynu, kobiety pracujące, w każdym wieku, duże i małe, młode i te troszkę starsze 🙂 kobiety z pasją, ciekawe życia, w każdym wieku, po prostu – nasze, z Polski, wspaniałe kobiety, matki, dziewczyny, Was!

Dziewczyny – zdjęcie w rowerowym wydaniu powinno zawierać Waszą odpowiedź na pytanie: „czym jest dla mnie rower, dlaczego jeżdżę na rowerze? Odpowiedź na poważnie, na wesoło, z przymrużeniem oka. Minimum 5 wyrazów, maksimum 40. Przykład na kolejnej stronie (zdjęcie powinno być w poziomie (ewentualnie w pionie, jeśli fajny kadr), osoba na zdjęciu z dowolnym rowerem, dowolna sytuacja, powinna być w pozycji „twarzą do zdjęcia” (ale nie jest to obowiązkowe, jeśli foto będzie w super kadrze). Foto nie musi być „nowe”, tak wiec to, które już macie, z rowerem, jak najbardziej będzie OK! J wypowiedź podrzućcie osobno, my wkomponujemy w Wasze rowerowe zdjęcie!

Do akcji zapraszamy więc wszystkich, kobiety z całej Polski. Do współpracy – wszystkie portale rowerowe, sportowe, firmy, blogerów rowerowych, fanpage rowerowe, itp.

Akcja rusza teraz (początek wiosny 2014) i trwać będzie cały rok! POWIADOMCIE o tej akcji znajomych, znajome! Wciągamy do wspólnej zabawy wszystkich, akcja nabiera więc ogólnopolskiego znaczenia i medialnego rozpędu!

Lejdis, czekamy na Wasze zdjęcia (JPG) oraz Waszą wypowiedź, przesyłajcie przez fb do Jaroslav Waśkiewicz, albo na redakcja@biznesnafali.pl (partner medialny akcji) z dopiskiem „dziewczyny na rowery”.

Jarek Waśkiewicz-red. naczelny pomorskiego portalu Biznesnafali.pl, pierwszy partner medialny akcji, autor ogólnopolskiego, pozytywnie nakręconego, rowerowego fanpage „Sralpe Polska” (powstał 1 lutego 2014 i już ma ponad 1500 fanów)

Comments are closed.