Gdzie spędzić kolarskiego sylwestra?

0

Prawidłowa odpowiedź brzmiałaby: wszędzie. A bawiąc się już w pseudofilozofa można stwierdzić, że przecież nic, co kolarskie nie jest nam obce. Oczywiście jeśli nie masz w tym czasie nic do roboty, nie szukasz okazji do uczczenia roku zdobywając koma, tylko chcesz na luzie i kolarsko zakończyć rok w większym gronie, to może zainteresuje Cię jedna z poniższych propozycji, którą można wyhaczyć w internetach. Na jednym z portali natrafiłem ostatnio na kilka wydarzeń, w których udział może wziąć praktycznie każdy. Wystarczy rower, dobre chęci i kilka innych przymiotów oprócz samych sił. Nie mam tu na myśli wydarzenia, które króluje pod nazwą sylwestra z tym, którego imienia nie trzeba wymawiać, bo zna go właściwie każdy krajan.  Ale o wydarzeniu, na którym można podsumować kolarski rok w sportowym stylu i coś jeszcze pokręcić w ostatnich godzinach dwa tysiące szesnastego w większym gronie.

Znalazły się w zasadzie dwie takie imprezy, do których pod linkami znajdziecie więcej informacji. Oczywiście mogliśmy coś pominąć, ale właśnie te wydarzenia mogą

1) Sylwestrowy wjazd na Ślężę,

https://www.facebook.com/events/1838744156338706/

Jak wynika z zapowiedzi na stronie – Zbiórka odbędzie przy stadionie miejskim w Sobótce o 9:30. Grupa rowerowa rusza o 10:00. Od 11:15 do 11:45 będziemy zbierać się na szczycie Śląskiego Olimpu.

2) Sylwestrowy Poland Bike w Otwocku

Jeśli Sylwester, to tylko na rowerze! Kolarski rok 2016 zakończy się 31 grudnia w Otwocku. Miasteczko Poland Bike, start i meta wyścigów znajdą się na stadionie OKS Start Otwock. To będzie ściganie na krótkiej i technicznej rundzie, liczącej 2500 metrów. Biuro Zawodów oraz bufet z napojami i posiłkami będą mieścić się w hali sportowej otwockiego klubu. Tam również odbędzie się ceremonia wręczenia nagród po zawodach.

https://www.facebook.com/events/226768664430543/

http://www.polandbike.pl/

Ale wiecie, to tylko propozycje na kolarskie spędzenie ostatnich godzin w roku. Każdy ,może przecież mieć swoje, a jeśli ciekawsze czy nawet inne, ale sportowe pomysły na spędzenie sylwestra, to piszcie w komentarzu.

A korzystając z okazji życzymy Wam udanej zabawy Sylwestrowej i Szczęścia na cały Nowy rok! Czujcie się Kolarsko! 🙂