Nawiązanie współpracy z Komisją masters&cyklosport PZKOL

0

Mamy przyjemność oznajmić, że Kolarsko.com nawiązało współpracę z Komisją Masters&Cyklosport Polskiego Związku Kolarskiego.

Już w najbliższych dniach, autorzy strony kolarsko.com- poświęconej dotychczas głównie kolarstwu amatorskiemu, będą zamieszczali cyklicznie treści związane z kolarstwem masters i cyklosport.

Wiadomości dotyczące imprez rowerowych, wyścigów oraz zapowiedzi, będą publikowane odpowiednio wcześniej przed planowanymi wydarzeniami, co ułatwi dostęp do informacji na temat określonego przedsięwzięcia oraz jego lokalizacji.

W najbliższym czasie planowana jest także modernizacja kalendarza wydarzeń na kolarsko.com, który uzupełnimy o wyścigi przeznaczone dla zawodników z kategoriami kolarskimi masters i cyklosport.

Priorytetem kolarsko.com będzie również przekazywanie Państwu informacji ze „świata mastersów”, co spopularyzuje wiedzę na ten temat i pozwoli na szybsze dotarcie do aktualności dotyczących tejże kategorii kolarstwa.

Naszym celem jest przede wszystkim zachęcenie do aktywności fizycznej, a w szczególności do kolarstwa! Publikujemy relacje z imprez kolarskich na terenie całego kraju, i tych rozgrywających się poza jego granicami. Głównie są to maratony rowerowe, zawody amatorskie, które w dużej mierze są pomijane, niedoceniane przez media, nawet dziennikarzy zajmujących się kolarstwem.

Staramy się, aby informacje przekazywane przez kolarsko.com były dla Państwa jasne, rzetelne i zrozumiałe.