Poczuj się jeszcze bardziej kolarsko!

0

Cześć,

Witamy Cię w nowej odsłonie kolarsko.com. Od teraz będziemy oficjalnie funkcjonować jako wirtualna Strefa Rekreacji Kolarskiej.

Od dawna zastanawialiśmy się nad miejscem, w którym każdy będzie mógł zagłębić tajniki kolarstwa. Miejscem, w którym można przenieść się w wirtualny świat i poczuć się kolarsko. Teraz jesteśmy na to gotowi i zapraszamy Cię do naszego świata. Myślę, że polubimy się jeszcze bardziej.

Przedstawiam Ci poniżej zbiór tematów, które będziemy dla Ciebie realizować. Począwszy od dzisiaj.

Poniedziałek. Na dzień dobry z samego rana przy porannej kawie przed lub po treningu przywitamy Cię kolarskim felietonem z cyklu „zasłyszane w peletonie”.

Wtorek. W Tym dniu przedstawimy Ci w jaki sposób powinieneś się przygotować psychicznie oraz fizycznie do kolarstwa. Jeśli jeszcze teraz masz dylemat żeby wystartować, to zapomnij o nim.

Środa. W środku tygodnia będziemy prezentować zapowiedzi weekendowego ścigania. Gdzie najlepiej wystartować, a gdzie droga nie jest warta świeczki.

Czwartek. Niech Cię nie zmylą obiady czwartkowe u księcia Poniatowskiego. Schyłek tygodnia to dobry moment na poznanie kolarskiej kuchni, którą można realizować  przez cały tydzień.

Piątek. W piątki będziemy prezentować Ci motywujące zdjęcia oraz wiele innych ciekawostek, które umilą rozpoczynający się weekend.

Sobota i Niedziela. W tym czasie będziemy prezentować Ci co jakiś czas miejsca, w których można poczuć się kolarsko oraz zagłębiać Cię w temat pracy poszczególnych osób związanych z kolarstwem.

Świetnie brzmi, prawda? Ruszamy do pracy, a Tobie życzymy miłego dnia!

Pozdrowerek,

Kolarsko Team