Rower jako suplement diety

0

Nie od dziś wiadomo, że jazda na rowerze pozytywnie wpływa na nasz organizm. Podczas jazdy powstają w naszym mózgu procesy, które są odpowiedzialne za nasze samopoczucie. To tak jak z zjedzeniem tabliczki czekolady, gdy zjemy choć trochę nasz umysł będzie to odbierał jako coś przyjemnego, swoistego rodzaju formę relaksu i wypoczynku.

900904078

Tak też jest i z kolarstwem. Od najmłodszych lat rower towarzyszył nam nieraz całymi dniami, jako nieodzowny towarzysz, przyjaciel. Wycieczki rowerowe czy też treningi w większym gronie sprawiają, że można poczuć chwile sportowej rywalizacji oraz przyjemnie spędzić czas. Sama jazda na rowerze ma w sobie coś nadzwyczajnego, co daje nam poczucie nieograniczonych możliwości, poczucia własnej siły.

Rower jest tak naprawdę najlepszym suplementem diety, sprawia, że już po 0,5h jazdy czujemy się swietnie i jesteśmy gotowi do dalszych działań. Nie musisz kupować i zażywać żadnych tabletek, proszków, które tak często są reklamowane w telewizjii, internecie czy też na ulicy. Wystarczy, że kilka razy w tygodniu pozwolisz sobie na chwilę przyjemności i podbudowania organizmu. Rower w tym wypadku jest świetnym wyborem. Oczywiście inne aktywnośći fizyczne są jak najmilej widziane i świetnie rozwijają nasze możliwości psycho-fizyczne.

basen

Uprawianie kilka razy w tygodniu sportów sprawia, że czujemy się bardziej zmotywowani do działania. Basen, czy też bieganie pozwalają na nie niedrogie sportowe przyjemności. To pierwsze o którym wspomniałem nie wymaga zbyt wielkiego wkładu finansowego, wystarczy jedynie zakupić bilet, czy też w większości pływalni w polsce karnet i dążyć do postawionego sobie celu. Systematyczność to podstawa, nawet codzienny poranny jogging pozwala na poprawę samopoczucia przez resztę dnia…

Comments are closed.