II Ogólnopolski Wyścig Przełajowy CX Katowice

50

W pierwszy weekend stycznia 2015 Katowicka Dolina 3 Stawów znowu zostanie opanowana przez kolarzy przełajowych, bowiem 3 stycznia odbędzie się tam druga edycja Ogólnopolskiego Wyścigu Przełajowego CX Katowice.

Biuro zawodów, tak jak podczas pierwszej edycji zlokalizowane będzie w hotelu Silesian mieszczącym się zaraz obok CH 3 Stawy. Tym razem jednak, wyścig został zaplanowany na jeden dzień, a mianowicie na sobotę 3 stycznia 2015 r.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji, a dyrektorem wyścigu, tak jak w roku ubiegłym, Michał Kucewicz – laureat programu Lider Animator 2014 wspieranego przez Fundację Sport Support oraz Fundację Coca-Cola – obudź swoje ciało.

Ogromne zainteresowanie pierwszą edycją zawodów i wiele pozytywnych opinii o nich, zmobilizowało organizatorów do zapewnienia rywalizacji na jeszcze wyższym poziomie. Nie szczędzą oni wysiłków, aby wśród puli nagród znalazły się liczne nagrody finansowe.

zdjecie

Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji mając na uwadze popularyzację dyscypliny, jaką są przełaje przygotowało również wiele atrakcji i konkursów dla kibiców.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sportpelenpasji.pl oraz na wydarzeniu facebookowym: https://www.facebook.com/events/761479837265794/