II seria Pucharu Polski w Rzeniszowie

0

Przy pięknej i słonecznej, lecz wietrzej pogodzie przyszło się ścigać kolarzom w II serii Pucharu Polski w Rzeniszowie kolo Koziegłów. Trasa częściowo prowadziła po lesnych ścieżkach i było na niej kilka podjazdów jak i również przeszkody sztuczne. Wyścig był 10. Jubileuszową edycją Pucharu Dobrowianki. W Elicie na starcie stanęło 20. zawodników. Ponownie rywalizacje zdominował Bartosz Pilis (Mexxler Błękitni Koziegłowy), który prowadził od startu do mety. Z tyłu trwala walka o 2. miejsce miedzy Harym czyli Andrzejem Kaiserem (Coratec Team) a Wojciechem Halejakiem (Las Vegas ENergy Drink) Po 2. miejsce siegnął jednak Halej. 1 miejsce wśród juniorów zajął Malecki Kamil (Baszta Bytów) zaś wśród kobiet wygrała Martyna Klekot (Kolejarz Czestochowa).