O nas


Chcesz poczuć się jak kolarz?

Zacznij jeździć kolarsko! Trening, dieta,

psychologia sportu, ściganie.

Wszystko to, co najważniejsze w życiu kolarza.

Kolarsko.com powstało w 2013 roku. Stworzone z myślą o tych, dla których ten sport jest pasją, które pragną rozpocząć przygodę z kolarstwem, a w tym zaznajomić się z tym sportem od podstaw.

Naszym głównym celem jest abyś czerpał/a radość nie tylko z samej jazdy, ale również dowiedział/a się jak trenować aby stać się jeszcze lepszym niż dotychczas. Zależy nam również na tym, abyś poznał/a kolarstwo od tzw. kuchni, czyli zobaczył w jaki sposób to wszystko funkcjonuje od wewnątrz.

Z  uwagi na to, że każdy organizm posiada cechy indywidualne – nasze wskazówki, czy też porady są głównie subiektywnymi odczuciami, które mogą jedynie zasugerować Ci rozwój kolarskiej przygody.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie kolarstwa/ treningów/ diety/ strony/ czy chcesz się ugadać na wspólną przejażdkę (jesteśmy z okolic zagłębia), to śmiało skorzystaj z zakładki kontakt, albo też napisz do nas na facebook’u.

Spokojnie, jesteśmy ludźmi z krwi i kości i tak samo jak Ty uwielbiamy ten sport, więc jakoś się dogadamy. Zdarza się też tak, że tych maili jest zbyt wiele i nie nadążamy z odpisywaniem – bez obaw, odpowiadamy na każdy! No chyba, że zawiera treści wulgarne, to wtedy wiadomość trafia do kosza, a Twój adres mailowy na czarną listę.

Dążymy przede wszystkim do tego, aby każdy z Was miał możliwość odczucia kolarskich emocji i czerpania przyjemności z tego pięknego sportu.

Ze względu na to, że wyścigi kolarskie niekiedy nakładają się na siebie i są w przeróżnych miejscach polski nie prowadzimy relacji z tychże imprez ( z wyłączeniem wydarzeń, które obejmujemy patronatem medialnym).

Poczuj się jak kolarz, znaczy się kolarsko.

Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek bezprawne kopiowanie treści znajdujących się we witrynie kolarsko.com. Jeśli zainteresował  Cię jakiś artykuł/zdjęcie i chciałbyś go udostępnić na swojej stronie albo wykorzystać jego część, to skontaktuj się z nami mailowo.  Adresy są podane w zakładce kontakt.

My nie piszemy treści o kolarstwie. My ją Tworzymy.

Poczuj się kolarsko!

Szukaj nas na facebooku oraz instagramie!

#kolarskocom #czujesiekolarsko